Sledujte extra výhodné last minute zájezdy také na Facebooku!

20 315 ubytovacích zařízení

507 099 termínů pro dovolenou

Last minute Turecko

Malebná země na poloostrově Malá Asie nabízí kombinaci velmi lákavých možností pro strávení nezapomenutelné dovolené. Největší z nich jsou příznivá cena dovolené, kvalitní hotely nabízející širokou paletu stravovacích a ubytovacích možností, pamětihodnosti světového formátu, stabilní slunečné počasí a nadprůměrnou gastronomii. Dovolená v Turecku je něco nového, nepoznaného a přitom tak dobře dostupného z českých letišť.

V Turecku opravdu stojí za to navštívit některé místní památky, které vypráví svůj historický příběh o tom, jak se šířila prastará kultura a civilizace z Blízkého východu do jižní Evropy. Významné památky Turecka jsou například starověké město Efesos včetně jednoho z divů světa - Artemidina chrámu v Efesu, antické lázeňské město Hierapolis kousek od přírodního fenoménu Pamukkale, druhý z tureckých divů světa Mauzoleum v Halikarnasu, do skal vytesaná města v Kappadokii a desítky dalších antických i středověkých staveb a ruin (je tu více památek jak v Řecku).

Nejoblíbenější částí země je pro turisty putující za mořem a sluncem Turecká riviéra na pobřeží Středozemního moře. Najdeme zde vůbec ta nejpopulárnější střediska jako Kemer, velkoměsto Antalya, Belek, historické Side, Incekum a Alanya. Hradba kvalitních hotelů v každém z nich nabízí veškeré potřebné služby pro pohodlnou dovolenou včetně all inclusive forem stravování. U pobytů v Turecku je velmi vhodné sledovat aktuální last minute nabídky, díky čemuž lze výrazně ušetřit.

Zobrazit celý text

© 2019 lastminute-2018.cz

Zájezdy jsou dodávány INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).