Sledujte extra výhodné last minute zájezdy také na Facebooku!

20 790 ubytovacích zařízení

662 458 termínů pro dovolenou

Last minute Tunisko

Stabilní horké počasí, příznivé ceny, dobře vybavené hotelové rezorty, kulturní památky na každém kroku a malebné písečné pláže, to je výčet největších lákadel afrického Tuniska. Země je proslulá svou vynikající kuchyní, kromě vlastních specialit však nabízí turistům i lahůdky kuchyně mezinárodní. Vyniká rovněž širokým spektrem sportovních i jiných aktivit, výletů, a mnoha dalších způsobů, jak v této destinaci trávit dovolenou.

V Tunisku vyniká brána do pouštní Sahary a v neposlední řadě se může severoafrická republika pochlubit mimořádnou rozmanitostí přírodních krás, jedinečností rostlinných a živočišných druhů a množstvím kulturních zážitků, které intenzivně podporuje pořádáním tradičních místních oslav a festivalů. Nejoblíbenějšími přímořskými letovisky jsou Nabeul, Hammamet, Monastir, Mahdia, Sousse a na jihu populární ostrov Djerba a jeho okolí.

Jestliže vás kultura arabského světa zatím příliš neoslovila, po návštěvě Tuniska se tato situace nepochybně změní. Díky podpoře vlády se v Tunisku velké popularitě těší všechna krásná umění i netradiční umělecké styly. Letecká doprava je z českých letišť rychlá a pohodlná. Ubytování v Tunisku prezentují hlavně středně i více kvalitní hotely, které nabízí bohaté formy stravování včetně all inclusive. Dovolená v Tunisku často začíná výběrem z last minute zájezdů, neboť můžete výrazně ušetřit.

Zobrazit celý text

© 2019 lastminute-2018.cz

Zájezdy jsou dodávány INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).