Sledujte extra výhodné last minute zájezdy také na Facebooku!

20 790 ubytovacích zařízení

662 458 termínů pro dovolenou

Last minute Thajsko

Malebná asijská "Země úsměvů" okouzlí naprosto každého cestovatele, který si chce ze své dovolené odnést zážitky na celý život. Nabízí nádherné pláže omývané tyrkysovým mořem, skvělou a specifickou kuchyni, jedinečnou přírodu i monumentální památky, které nemají jinde ve světě obdoby. Kombinace tropického podnebí a Indického oceánu, to je chuť nefalšované thajské exotiky, kde se každá dovolená stane nezapomenutelnou.

V Thajském království můžete navštívit například pozoruhodnou kosmopolitní metropoli Bangkok, tropické národní parky Kaeng Krachan a Khao Lak či úchvatné starobylé město Ayuthaya. Samostatnou kapitolou je řeka Kwai se svým slavným strategickým mostem z dob druhé světové války. Neváhejte a vydejte se s námi prozkoumat exotická zákoutí východní Asie do letovisek jako Krabi, Phuket, Pattaya či Koh Samui. Thajská přímořská letoviska jsou proslulá jedněmi z nejkrásnějších pláží na světě.

Doba letu do Thajska činí asi 11 hodin, letenky lze pořizovat se slevou, zvláště pokud využijete některou z last minute nabídek. Hotely v Thajsku jsou přizpůsobené západní klientele, velmi luxusní a nabízející výborné služby. Stravování formou all inclusive je samozřejmostí. Převládají dvoulůžkové pokoje, ale k dispozici jsou rovněž různé plážové bungalovy. Krásy vzdálené exotiky, tropické klima, nádherné pláže s bílým pískem, to jsou vizitky Thajska. Proto neváhejte a vydejte se poznávat dálky.

Zobrazit celý text

© 2019 lastminute-2018.cz

Zájezdy jsou dodávány INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).