Sledujte extra výhodné last minute zájezdy také na Facebooku!

19 392 ubytovacích zařízení

317 185 termínů pro dovolenou

Last minute Řecko

Mimořádně malebný jihoevropský stát nás okouzlí nádhernou přírodou, čistým mořem, krásnými nepřelidněnými plážemi, velkými kulinářskými požitky a mytologickými tajemstvími na každém kroku. Nabízí ideální podmínky pro rodinnou dovolenou, a proto je Čechy velmi oblíbený. Do Řecka se lze dopravit velmi pohodlně a rychle letecky, avšak přibývá silničních dobrodruhů, kteří se vydávají za sluníčkem do země bohů autem.

Řecko píše velmi emotivní historický příběh. Je nejen kolébkou evropské civilizace, ale také kolébkou indo-evropských jazyků. Řečtina má totiž suverénně nejdelší zdokumentovanou historii svého vývoje z celé jazykové rodiny. Dovolená v Řecku nabízí ideální možnosti poznat tuto antickou kulturu zblízka a na vlastní kůži.

Pokud hovoříme o Řecku, nelze pominout kouzlo nesčetných ostrovů a ostrůvků, které umocňují přímořskou atmosféru. Nejoblíbenějšími jsou Rhodos, Korfu, Zakynthos, architektonický skvost Santorini, Kos, Lefkada, Thassos, mírně odlišná a svébytná Kréta a mnoho dalších. Také řecké hotely mají rodinnou atmosféru, spíše nižší kapacity, avšak kladou velký důraz na místní kulinářské zvyklosti. Využít tak téměř všude můžeme stravovací formu all inclusive. Cestovní kanceláře nabízí spoustu slev, zejména u last minute pobytů.

Zobrazit celý text

© 2018 lastminute-2018.cz

Zájezdy jsou dodávány INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).