Sledujte extra výhodné last minute zájezdy také na Facebooku!

20 790 ubytovacích zařízení

662 458 termínů pro dovolenou

Last minute Portugalsko

Portugalsko je evropský stát nacházející se na samém jihozápadním okraji Evropy, v západní části Pyrenejského poloostrova. Jediným pevninským sousedem je na východě Španělsko, západní a jižní břehy země omývají vody Atlantského oceánu. Portugalsku také náleží souostroví Azory a Madeira. Tato překrásná země je přehlíženou destinací pro letní dovolené navzdory tomu, že nabízí naprosto špičkové zázemí a služby. Kombinuje nespočet turistických cílů a památek s ideálními přímořskými podmínkami zejména na jihu v oblasti Algarve.

Portugalsko je inspirativní země se středomořskou krajinou a výjimečně bohatou kulturou, která byla již odpradávna ovlivňována prolínáním odlišných civilizací. Ve středověku dostalo tehdejší království další velkolepý rozměr díky zámořským objevům. Až v poslední době přichází zdejší malebné zemi na chuť čeští turisté, neboť Portugalsko v turistice stojí ve stínu sousedního Španělska. Ale kdo sem jednou zavítá, téměř zaručeně propadne místnímu kouzlu.

Nejvíce možností, jak strávit výbornou dovolenou u moře, nabízí jižní region Algarve. V oblasti je příjemné klima po celý rok a pobřeží patří k nejkrásnějším v Evropě. Čekají vás nádherné pláže se zlatým pískem, romantické zálivy, pískovcové srázy, přírodní rezervace a samozřejmě průzračné vody Atlantského oceánu. Využijte některou z last minute nabídek a vychutnejte si vysněný pobyt v nádherném prostředí Portugalska. Hotely nabízí luxusní zázemí pro vaši dovolenou, včetně stravovací formy all inclusive.

Zobrazit celý text

© 2019 lastminute-2018.cz

Zájezdy jsou dodávány INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).