Sledujte extra výhodné last minute zájezdy také na Facebooku!

20 315 ubytovacích zařízení

507 099 termínů pro dovolenou

Last minute Maledivy

Maledivy by se daly popsat doslova jako ráj na zemi, rozkládající se v Indickém oceánu, tvořený tisíce korálovými ostrůvky, jejichž břehy jsou omývány křišťálově průzračnou vodou. Exotickou atmosféru navozují také azurově modré nebe bez jediného mráčku, nádherné pláže s jemným bílým pískem a vzrostlými kokosovými palmami. Dovolená na Maledivách je ideálním cílem pro potápěče, milovníky šnorchlování i pouhé obdivovatele podmořského života, kteří v těchto místech zažijí neuvěřitelnou podívanou.

Maledivské souostroví nabízí ideální podmínky téměř pro všechny vodní sporty, k nejoblíbenějším patří vodní lyžování, windsurfing, plachtění, projížďka na skútru nebo plachtění na katamaránu. Všechny turistické ostrovy disponují bohatou nabídkou služeb sportovního vyžití, s možností vypůjčení si kompletního sportovního vybavení. Výjimkou není ani přítomnost plně vybavených potápěčských škol, které se nachází téměř na každém ostrově.

Historické památky, starobylé domy, výškové budovy a spleť úzkých dlouhých uliček jsou soustředěny v hlavním městě Malé. Hotelové resorty vyšší kategorie a luxusní vilové komplexy mají v nabídce širokou paletu služeb, jakými jsou tenisové a squashové kurty, plně vybavené posilovny, sauny, kosmetická studia a wellness programy. Maledivy můžete obdivovat levně. Sledujte ale proto pozorně last minute nabídky cestovních kanceláří a agentur, abyste se mohli na krásné a exotické Maledivy podívat co nejpřijatelněji.

Zobrazit celý text

© 2019 lastminute-2018.cz

Zájezdy jsou dodávány INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).