Sledujte extra výhodné last minute zájezdy také na Facebooku!

20 790 ubytovacích zařízení

662 458 termínů pro dovolenou

Last minute Kapverdské ostrovy

Exotika s jedinečnou přírodou, a přesto dobře dostupná? Ano, na Kapverdské ostrovy trvá let jen sedm hodin. Místní krajina je naprosto kouzelná a je ovlivněna tím, že ostrovy leží především v tropickém pásmu. Příroda na Kapverdách je doposud nedotčena a téměř vše je zde původně dochované. Ačkoliv byly ostrovy objeveny a kolonizovány Portugalci, místní kulturu nemůžeme rozhodně označit za evropskou. Díky trhu s otroky a dobré strategické poloze ostrova se tu střetávají vlivy Afričanů, Brazilců i jiných národů.

Souostroví se skládá z devíti obydlených ostrovů a dále pak řady malých ostrůvků. Souostroví vzniklo následkem sopečné erupce a každý ostrov je specifický a odlišný, na jednom najdete překrásné bílé, nekonečné písečné pláže s jemným pískem a azurově čistou vodou, jejíž teplota nikdy neklesá pod 22 stupňů, na jiném vyprahlou měsíční krajinu, na dalším pak úrodnou bohatou vulkanickou půdu se spoustou tropického ovoce, čajových a kávových plantáží.

Devítka hlavních obydlených ostrovů v sobě skrývá velké množství cílových destinací. Okuste zemědělský ostrov Santiago nebo ráje s bílými plážemi na ostrovech Sal a Boavista. Jelikož exotická dovolená nikdy není úplně levnou záležitostí, pečlivě vybírejte zejména last minute nabídky cestovních kanceláří a agentur. Dovolená na Kapverdách přináší dosud nepoznané kouzlo. Zapomenete tu na starosti všedního dne a místní uvolněná atmosféra vás oprostí od každodenního shonu.

Zobrazit celý text

© 2019 lastminute-2018.cz

Zájezdy jsou dodávány INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).