Sledujte extra výhodné last minute zájezdy také na Facebooku!

20 790 ubytovacích zařízení

662 458 termínů pro dovolenou

Last minute Egypt

Tento africký stát nás vždy přivítá stabilním počasím, nádechem orientu a exotiky, monumentálností a výbornými podmínkami pro letní pobytovou dovolenou. Pobřeží Rudého moře je poseté luxusními hotelovými resorty, které působí jako malé turistické státy ve státě. V Egyptě můžete pozorovat velmi rozmanité pouštní útvary, Sahara ukazuje tajemné písečné duny i několik různých barev písku, a často také svou přívětivou i odvrácenou tvář.

Během pobytu můžeme navštívit starobylé památky napříč Egyptem, připomínající dávné doby zárodků lidské civilizace. Kromě klasických pyramid a sfingy na nás čekají například Achetaton, Atonův obzor, Amonův chrám v Karnaku, Dendera, království bohyně Hathor, Rosettská stéla, Sakkára, výsostná nekropole města Memfidy, Údolí králů a další. Nejoblíbenějšími přímořskými letovisky jsou Hurghada, Marsa Alam, Taba a Sharm el Sheikh.

Cestovní kanceláře a agentury nabízí bohatou plejádu egyptských letovisek. Do africké země se dá dostat i poměrně levně, pokud pečlivě sledujeme například nabídku last minute zájezdů. Letecká doprava z více našich letišť je rychlá a pohodlná. Místní hotely jsou opravdovou reklamou na honosné ubytování. Většina z nich má nejméně čtyři hvězdičky, disponuje absolutním zázemím, doplňky, službami a nabízí stravování formou all inclusive. Dovolená v Egyptě je tajemstvím skvělých zážitků.

Zobrazit celý text

© 2019 lastminute-2018.cz

Zájezdy jsou dodávány INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).