Sledujte extra výhodné last minute zájezdy také na Facebooku!

20 315 ubytovacích zařízení

507 099 termínů pro dovolenou

Last minute Česká republika

Sladký domov, který nabízí nečekané možnosti pro strávení pohodové dovolené. Moře a exotika jsou vyhledávané položky, avšak málokdo si umí dobře uvědomit, kolik krás a jedinečných lokalit se skrývá v naší malé zemi uprostřed Evropy. Neexistuje jazyková bariéra, na jakýchkoli podmínkách se lze domluvit, může to být tedy ideální dovolená s dětmi. Přírodních i kulturních zajímavostí je opravdu nepočítaně a téměř každý region umožňuje naplánovat si nabitý seznam míst k navštívení.

Z přírodních lákadel naší země jsou nejzajímavější pohraniční pohoří, která ukrývají tajemství, jak to u nás vypadalo v dřívějších dobách. Například na hřebenu Jeseníků roste velmi věrná kopie původních smrkových porostů. Na Šumavě zase najdeme malé jezerní relikty ledovcového původu z dob ledových. Kulturními klenoty České republiky jsou zejména památky zapsané na seznamu UNESCO, je jich celkem dvanáct a městem s největším počtem pamětihodností je samozřejmě hlavní město Praha.

Letní dovolená v České republice nabízí spoustu možností, jak si užít krásné chvíle s batohem na zádech, anebo v plavkách u vody. Po celé zemi se rozvíjí výstavba moderních a skvěle vybavených aquaparků, popularita stoupá i přírodním vodním plochám, kde se postupně lepší kvalita vody. Vodní i jiné radovánky doplňuje větší množství festivalů, historických slavností a dalších událostí. Jednoduchá, dostupná a levná dovolená? U nás doma v Česku!

Zobrazit celý text

© 2019 lastminute-2018.cz

Zájezdy jsou dodávány INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).