Sledujte extra výhodné last minute zájezdy také na Facebooku!

20 315 ubytovacích zařízení

507 099 termínů pro dovolenou

Last minute Bali

Ostrov Bali se nachází jenom několik stovek kilometrů jižně od rovníku a je typický svým kouzelným pobřežím, které omývá teplé azurové moře. Dovolená na Bali je neopakovatelný zážitek na celý život, který Vám přinese ty nejexotičtější zkušenosti. Ať už z hlediska bujné a rozmanité přírody, několika stále aktivních sopek, skvělého jídla i úchvatných a zajímavých zvyků místních obyvatel. Tropické vlhké podnebí dodává ostrovu pravou exotickou atmosféru.

Jedním z hlavních důvodů, proč se Bali v posledních letech vyšvihlo mezi nejžádanější rekreační oblasti, jsou zdejší nádherné pláže. Ale i kromě nich naleznete na ostrově krajinu protkanou rýžovými políčky s nepřeberným počtem úchvatných přírodních scenerií. Nepřehlédnutelná je zvláště sopka Gunung Agung, která je se svými 3 142 metry nadmořské výšky opravdu strašidelným a přesto magickým vulkánem.

Na Bali žijí téměř čtyři miliony obyvatel, kteří vyznávají především balijský hinduismus a hovoří kromě indonéštiny i balijštinou. Hlavním městem je takřka miliónový Denpasar, v jehož blízkosti najdeme i mezinárodní letiště Ngurah Rai. Letenky i pobyt doporučujeme zakoupit formou last minute nabídek z důvodu určité finanční úspory. Indonésie je kouzelný kout naší planety, jehož exotiku se vyplatí alespoň jednou za život poznat.

Zobrazit celý text

© 2019 lastminute-2018.cz

Zájezdy jsou dodávány INVIA a.s. Společnost není provozovatelem tohoto webu.

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).